Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 24 2017 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 704 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 24 - 30 kwietnia pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

W poniedziałek (24 kwietnia) do sprzedaży trafi detektywistyczna gra przygodowa typu visual novel - Psycho-Pass: Mandatory Happiness. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (25 kwietnia) swoją premierę będzie miała detektywistyczna, pierwszoosobowa przygodówka opracowana wyłącznie z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości - Batman: Arkham VR. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 kwietnia) ukaże się trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, która przenosi nas do świata fantasy - Dragon Quest Heroes II. Produkcja wydana zostanie na PC oraz PS4 (28.04) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (25 kwietnia) do sprzedaży trafi druga odsłona pierwszoosobowej gry akcji utrzymanej w konwencji survival horroru - Outlast II. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (25 kwietnia) swoją premierę będzie miała trzecia część serii pierwszoosobowych strzelanek, w której wcielamy się w snajpera infiltrującego tereny wroga - Sniper: Ghost Warrior 3. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 149,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 kwietnia) ukaże się ekonomiczna strategia RTS - Valhalla Hills: Definitive Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 179,90 zł. 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (25 kwietnia) do sprzedaży trafi nietypowa, pierwszoosobowa gra przygodowa, w której staramy się ustalić, co stało się z pozostałymi członkami naszej rodziny - What Remains of Edith Finch. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (27 kwietnia) swoją premierę będzie miało historyczne RPG - Expeditions: Viking. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (27 kwietnia) ukaże się strategia czasu rzeczywistego utrzymana w realiach science-fiction - Warhammer 40,000: Dawn of War III. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 199,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (28 kwietnia) do sprzedaży trafi przygodowa gra zręcznościowa utrzymana w konwencji survivalu - Little Nightmares. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 79,90 zł dla PC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (28 kwietnia) swoją premierę będzie miała cyberpunkowa strzelanka typu roguelike - Neon Chrome. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 kwietnia) ukaże się platformowa gra przygodowa z elementami logicznymi - Black The Fall. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)