Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 17 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 284 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 17 - 23 kwietnia pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

We wtorek (18 kwietnia) do sprzedaży trafi pierwsze duże rozszerzenie do trzecioosobowej, taktycznej strzelanki - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (18 kwietnia) swoją premierę będzie miało drugie rozszerzenie wchodzące w skład przepustki sezonowej do pierwszoosobowej strzelanki - Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum. Produkcja wydana zostanie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (18 kwietnia) ukaże się odświeżona wersja humorystycznej przygodówki typu point'n'click z 1995 roku - Full Throttle Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i PSV w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (18 kwietnia) do sprzedaży trafi epizodyczna gra przygodowa utrzymana w realiach science-fiction - Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (18 kwietnia) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra akcji RPG osadzona w świecie fantasy - Shiness: The Lightning Kingdom. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (18 kwietnia) ukaże się odświeżona wersja zręcznościowej platformówki wydanej w 2003 roku - Voodoo Vince: Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (18 kwietnia) do sprzedaży trafi zręcznościowa platformówka osadzona w realiach fantasy - Wonder Boy: The Dragon's Trap. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (20 kwietnia) swoją premierę będzie miała pudełkowa wersja gry przygodowej inspirowanej dziełami George’a Orwella, Aldousa Huxley’a oraz Ray’a Bradbury’ego - Beholder. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (20 kwietnia) ukaże się pierwszoosobowa strzelanka utrzymana w klimacie horroru - Inner Chains. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (20 kwietnia) do sprzedaży trafi kolejna odsłona serii gier przygodowych, w której poznajemy dalsze losy Kate Walker - Syberia 3. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 159,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (21 kwietnia) swoją premierę będzie miała wyścigowa gra, w której gracze prowadzą pojazd napędzany energią słoneczną - Race the Sun. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?