Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 10 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 364 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 10 - 16 kwietnia pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

We wtorek (11 kwietnia) do sprzedaży trafi ponura, zręcznościowa platformówka z elementami logicznymi - A Rose in the Twilight. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (11 kwietnia) swoją premierę będzie miała zremasterowana wersja kultowej gry RPG - Planescape: Torment: Enhanced Edition. Produkcja wydana zostanie na PC i urządzenie mobilne z systemem Android w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 89,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (11 kwietnia) ukaże się humorystyczna gra przygodowa z elementami detektywistycznymi - The Sexy Brutale. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (11 kwietnia) do sprzedaży trafi trójwymiarowa, kooperacyjna, zręcznościowa platformówka - Yooka-Laylee. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (12 kwietnia) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa, futurystyczna strzelanka opracowana z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej - StarBlood Arena. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?