Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Boss Monster: Następny poziom w sprzedaży!


Boss Monster: Następny poziom w sprzedaży!

Napisał Nakata dnia kwiecień 06 2017 Kategoria: brak 0 komentarzy 4,340 czytań
Boss Monster: Następny poziom w sprzedaży!

Gra Boss Monster: Następny poziom właśnie trafia do sprzedaży.

 

Wciel się w rolę złoczyńcy rodem z retro gier wideo, zostań jednym z dwunastu bossów, zbuduj straszliwe komnaty pułapek i potworów, rzucaj potężne legendarne czary i zmierz się z nowymi wyzwaniami, jakie postawią przed Tobą mroczni i hybrydowi bohaterowie. Teraz będziesz mógł niszczyć bohaterów z jeszcze większą furią i impetem!

 

Boss Monster: Następny poziom możesz (ale nie musisz) łączyć z grą podstawową Boss Monster. Będzie wówczas mroczniej, zabawniej i z większą ilością pikseli! W pudełku znajdziesz 160 zupełnie nowych kart z kolorowymi, pikselowymi ilustracjami, w tym 12 całkiem nowych bossów, a także Instrukcję i skrót zasad.

 

 

 

 

 

 

Boss Monster,  podstawowa gra o nieustraszonych pogromcach bohaterów, powstała za sprawą dwóch braci Chrisa i Johnny'ego O’Neal. Zaczęło się od fascynacji starymi, klasycznymi grami wideo, potem pojawił się pomysł... A gdyby tak odwrócić stereotypowe role i wcielić się w potwora, który ma za zadanie zwabić i zgładzić bohaterów, odebrać im dusze? Czy nie było by fajnie gdyby potwory, czyli rywalizujący ze sobą gracze, budowali lochy z pułapkami, śmiertelny tor przeszkód dla bohaterów? Twórcy gry zbierali fundusze na publikację gry za pomocą crowdfundingowej platformy Kickstarter. Mieli nadzieję uzbierać 12 tysięcy dolarów, obawiali się jednak, że kwota może okazać się zbyt wysoka. Nieoczekiwanie w ciągu 30 dni udało im się zebrać zawrotną sumę 215 tysięcy dolarów.

 

 

 

 

W Polsce gra ukazała się nakładem Fabryki Kart Trefl-Kraków w 2015 roku i od razu zyskała wierne grono fanów. Została uznana za najlepszą grę planszową roku w kategorii Total Blackout na największym w Polsce międzynarodowym konkursie dla twórców gier odbywającym się podczas imprezy Pixel Heaven. Teraz do sklepów trafia niezależna kontynuacja gry - Boss Monster: Następny poziom.

 

W grę będzie można zagrać także na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2017, odbywającym się w dniach 28-30 kwietnia.

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?