Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 13 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 352 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 13 - 19 lutego pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

We wtorek (14 lutego) do sprzedaży trafi humorystyczna gra akcji ukierunkowana na rozgrywkę wieloosobową, w której gracze kierują kolorowymi stworkami - Deformers. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (14 lutego) swoją premierę będzie miała czwarta część cyklu wojennych, pierwszoosobowych strzelanek, w których wcielamy się w wyszkolonego snajpera walczącego na frontach II wojny światowej - Sniper Elite 4. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 289,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 lutego) ukaże się trzecioosobowa gra akcji osadzona w quasi-historycznych realiach, kładąca nacisk na zabawę wieloosobową - For Honor. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 239,90 zł dla PC oraz 289,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (16 lutego) do sprzedaży trafi strategia czasu rzeczywistego, w której możesz zostać przywódcą każdego współczesnego państwa - Realpolitiks. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (16 lutego) swoją premierę będzie miała gra stanowiąca połączenie taktycznej turowej strategii z karcianką - Warhammer 40,000: Space Wolf. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (17 lutego) ukaże się fabularna gra przygodowa w widoku pierwszoosobowym - Blackwood Crossing. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (17 lutego) do sprzedaży trafi kontynuacja strategii czasu rzeczywistego, jaka wydana została w 2009 roku - Halo Wars 2. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?