Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 10 2016 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 3,075 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 10 - 16 października pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

W poniedziałek (10 października) swoją premierę będzie miała zręcznościowa gra sportowa traktująca o golfie, przeznaczona dla okularów wirtualnej rzeczywistości - 100ft Robot Golf. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (11 października) ukaże się czwarte rozszerzenie DLC do pierwszoosobowej strzelanki - Call of Duty: Black Ops III - Salvation. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (11 października) do sprzedaży trafi odświeżona wersja słynnej pierwszoosobowej strzelanki - Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (11 października) swoją premierę będzie miał dodatek do ekonomicznej strategii RTS - Europa Universalis IV: Rights of Man. Tytuł ukaże się na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (11 października) ukaże się kolejna część serii trzecioosobowych strzelanek, których akcja rozgrywa się w oryginalnym uniwersum science-fiction - Gears of War 4. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 279,90 zł dla wersji konsolowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (11 października) do sprzedaży trafi humorystyczna gra przygodowa - Manual Samuel. Produkcja wydana zostanie na PS4 oraz PC i XOne (14.10) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (11 października) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona serii przygodowych gier akcji o przygodach Lary Croft - Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii. Tytuł ukaże się na PC i PS4 w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (11 października) ukaże się rozszerzenie do trzecioosobowej, przygodowej gry akcji - Rise of the Tomb Raider: Więzy Krwi. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej. Dodatek dostępny jest w ramach przepustki sezonowej lub oddzielnie dla posiadaczy XOne, dla PC w edycji Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii, a na PS4 wraz z podstawową wersją gry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 października) do sprzedaży trafi detektywistyczna, pierwszoosobowa przygodówka opracowana wyłącznie z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości - Batman: Arkham VR. Tytuł ukaże się na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (13 października) swoją premierę będzie miał remake klasycznej strzelanki stworzony z myślą o urządzeniach rzeczywistości wirtualnej - Battlezone. Tytuł ukaże się na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 października) ukaże się gra wyścigowa stworzona z myślą o urządzeniach rzeczywistości wirtualnej - DriveClub VR. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (13 października) do sprzedaży trafi symulator kosmiczny osadzony w uniwersum znanym z gier EVE Online oraz DUST 514 stworzony z myślą o urządzeniach rzeczywistości wirtualnej - EVE: Valkyrie. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 października) swoją premierę będzie miał spin-off popularnego MMORPG EVE Online stworzony z myślą o urządzeniach rzeczywistości wirtualnej - EVE: Gunjack. Tytuł ukaże się na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 października) ukaże się zestaw 5 zróżnicowanych gatunkowo gier stworzonych z myślą o urządzeniach rzeczywistości wirtualnej - PlayStation VR Worlds. Produkcja wydana zostanie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 października) do sprzedaży trafi sequel pierwszoosobowej gry akcji, stanowiącej remake strzelanki FPS z lat 90-tychi - Shadow Warrior 2. Tytuł ukaże się na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (13 października) swoją premierę będzie miała poprawiona wersja muzycznej gry zręcznościowej Tetsuyi Mizuguchi Rez, która stworzona jest z myślą o okularach rzeczywistości rozszerzonej - Rez Infinite. Tytuł ukaże się na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 października) ukaże się interaktywna opowieść prezentowana z perspektywy pierwszej osoby, zaprojektowana z myślą o technologii VR - The Assembly. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (13 października) do sprzedaży trafi klasyczna muzyczna gra akcji - Thumper. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w kinowej  wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 października) swoją premierę będzie miał spin-off ciepło przyjętego horroru Until Dawn, który stał się strzelanką na szynach stworzoną z myślą o okularach rzeczywistości rozszerzonej - Until Dawn: Rush of Blood. Tytuł ukaże się na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 84,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 października) ukaże się pierwszoosobowa wojenna strzelanka nastawiona na tryb wieloosobowy, stworzona z myślą o urządzeniach rzeczywistości wirtualnej - World War Toons. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 października) do sprzedaży trafi kontynuajca przygodówki typu point'n'click - Yesterday Origins. Tytuł ukaże się na PC, PS4, XOne oraz urządzenia mobilne z systemem Android w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 129,90 zł dla PC oraz 159,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (14 października) swoją premierę będzie miała sieciowa gra akcji, której twórcy rzucają rękawice studiu Wargaming.net - Armored Warfare. Tytuł ukaże się na PC w kinowej wersji językowej (poslkie napisy) i sugerowanej cenie 49,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 października) ukaże się sandboksowa gra jRPG osadzona w świecie fantasy Alefgard - Dragon Quest Builders. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 219,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (14 października) do sprzedaży trafi pudełkowa wersja szalonej kanapowej gry kooperacyjnej o gotowaniu - Overcooked. Tytuł ukaże się na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 października) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu trzecioosobowych, zręcznościowych platformówek - Skylanders Imaginators. Tytuł ukaże się na PS3, PS4, WiiU, XOne i X360 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (14 października) ukaże się najnowsza część serii bijatyk - WWE 2K17. Produkcja wydana zostanie na PS3, PS4, XOne i X360 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 279,90 zł dla PS4 i XOne oraz 219,90 zł dla PS3 i X360.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?