Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 12 2016 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 2,990 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 12 - 18 września pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

We wtorek (13 września) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra akcji z zombie w roli głównej - Dead Rising. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 września) ukaże się sequel trzecioosobowa gra akcji z zombie w roli głównej - Dead Rising 2. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (13 września) do sprzedaży trafi kolejna odsłona cyklu trzecioosobowych gier akcji z zombie w roli głównej - Dead Rising 2: Off The Record. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 września) swoją premierę będzie miało samodzielne rozszerzenie do survivalowego sandboksa roguelike osadzonego w świecie fantasy - Don’t Starve Together. Tytuł ukaże się na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (13 września) ukaże się samochodowa gra wyścigowa poświęcona zawodom serii NASCAR - NASCAR Heat Evolution. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (13 września) do sprzedaży trafi gra przygodowo-logiczna stworzona przez Jonathana Blowa, twórcę Braid - The Witness. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (15 września) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona sportowej serii przeznaczonej dla miłośników hokeja - NHL 17. Tytuł ukaże się na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 279,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 września) ukaże się kolejna część popularnej serii japońskich RPG - Persona 5. Produkcja wydana zostanie na PS3 i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (15 września) do sprzedaży trafi kolejna odsłona cyklu gier sportowych traktujących o piłce nożnej od firmy Konami - Pro Evolution Soccer 2017. Produkcja wydana zostanie na PC, PS3, PS4, X360 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 179,90 zł dla PC, 209,90 zł dla PS3 i X360 oraz 259,90 zł dla PS4 i XOne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (16 września) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa, przygodowa gra akcji - Adr1ft. Tytuł ukaże się na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 września) ukaże się epizodyczna gra przygodowa, za stworzenie której odpowiada specjalizujące się w tym gatunku studio Telltale Games - Batman: A Telltale Games Series. Produkcja wydana zostanie na PS3, PS4, XOne i X360 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (16 września) do sprzedaży trafi zestaw odświeżonych trzech pierwszych części cyklu pierwszoosobowych gier akcji / strzelanek wraz z dodatkami - BioShock: The Collection. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 września) swoją premierę będzie miała detektywistyczna gra przygodowa typu visual novel - Psycho-Pass: Mandatory Happiness. Tytuł ukaże się na PS4 i PSV w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (16 września) ukaże się samodzielny dodatek do sandboksowego RPG-a akcji z elementami strategii - Mount & Blade: Warband. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 września) do sprzedaży trafi trzecioosobowa, przygodowa gra akcji, która przenosi nas w realia science-fiction - ReCore. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej) i sugerowanej cenie 279,90 zł dla wersji konsolowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?