Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 15 2016 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 391 czytań
Premiery tygodnia!

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 15 - 21 luty pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

We wtorek (16 lutego) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru - Layers of Fear. Tytuł ukaże się na PC w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej) i sugerowanej cenie 59,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 lutego) ukaże się kolejny dodatek do wyśmienitej gry cRPG - Pillars of Eternity: The White March Part II. Produkcja wydana zostanie na PC w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej). Sugerowana cena gry to 49,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (16 lutego) do sprzedaży trafi piąta część kultowej japońskiej serii zręcznościowych bijatyk - Street Fighter VTytuł ukaże się na PC i PS4 w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej) i sugerowanej cenie 209,90 zł dla PC oraz 279,90 zł dla PS4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (16 lutego) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra zręcznościowa, nawiązująca do słynnej serii filmowej - TRON RUN/r. Tytuł ukaże się na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (17 lutego) ukaże się gra sportowa, w której ekipy złożone z opancerzonych pojazdów rywalizują ze sobą w nietypowej odmianie piłki nożnej - Rocket League. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (18 lutego) do sprzedaży trafi drugie rozszerzenie do ekonomicznej strategii skupiającej się na budowaniu miast - Cities: Skylines - SnowfallTytuł ukaże się na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 44,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (18 lutego) swoją premierę będzie miała ciekawa gra przygodowa, w której próbujemy wydostać się z liceum, w którym aby zostać absolwentem, trzeba zabijać, albo bez jednej pomyłki wykrywać zabójcę - Danganronpa: Trigger Happy Havoc. Tytuł ukaże się na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielę (21 lutego) ukaże się epizodyczna przygodówka utrzymana w klimacie postapokaliptycznym - The Descendant. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?