Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Czwarty epizod Republique już w czwartek!


Czwarty epizod Republique już w czwartek!

Napisał Nakata dnia grudzień 14 2015 Kategoria: brak 0 komentarzy 700 czytań
Czwarty epizod Republique już w czwartek!

Studio Camouflaj poinformowało, że czwarty epizod skradankowej gry Republique zostanie wydany 17 grudnia. God’s Acre ukaże się jednocześnie na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS, a także komputerach osobistych. Przypominamy, że produkcja zmierza również na konsole PS4, ale premiera nastąpi dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku. Ponadto, na piąty epizod nie będziemy musieli długo czekać - ten zadebiutuje na początku 2016 roku.

 

"Czwarty epizod będzie się znacząco różnił od poprzednich. Wiele miesięcy poświęciliśmy na ponowne przemyślenie naszego podejścia do rozgrywki skradankowej w serii, by zapewnić fanom doznania rodem z survival horrorów. Do tej pory czegoś takiego nie robiliśmy. To także nasz pierwszy odcinek powstały od podstaw na Unity 5, a to zapewnia, że Republique nigdy nie wyglądało lepiej" - mówią twórcy gry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republique to klimatyczna gra akcji / skradanka, za stworzenie której odpowiada studio Camouflaj pod czujnym okiem Ryana Paytona, byłego pracownika Kojima Productions oraz zespół deweloperski Logan. Członkowie obu grup brali udział w tworzeniu takich gier jak Metal Gear Solid, F.E.A.R. i Halo. Fabuła tytułu rozpoczyna się w momencie, kiedy gracz otrzymuje tajemniczy telefon od dziewczyny imieniem Hope. Bohaterka została uwięziona w totalitarnym państwie i używając skradzionego telefonu, prosi o pomoc w wydostaniu się ze szponów wszystkowidzącego Nadzorcy. W tym celu musimy włamać się do narodowego systemu nadzoru i pomóc jej w ucieczce. W trakcie rozgrywki gracz pełni rolę Wielkiego Brata, który steruje elektronicznymi mechanizmami bezpieczeństwa i działa na korzyść Hope.

 

 

>>>Recenzja Republique<<<

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?