Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Mody pojawią się w Black Ops III!


Mody pojawią się w Black Ops III!

Napisał Nakata dnia listopad 03 2015 Kategoria: brak 0 komentarzy 477 czytań
Mody pojawią się w Black Ops III!

Studio Treyarch wysłuchało graczy, którzy wielokrotnie prosili o stworzenie i udostępnienie narzędzi do tworzenia map i modów w Call of Duty: Black Ops III.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Dokładnie słuchaliśmy i analizowaliśmy Wasze prośby, dlatego z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić, że udostępnimy Wam narzędzia do tworzenia map i modów na PC dla Call of Duty: Black Ops III! Pamiętajcie, że są to prace związane z tworzeniem oprogramowania, dlatego nie zawsze wszystko dzieje się tak szybko, jakbyśmy sobie tego życzyli. Czasami funkcje łączą się ze sobą, a czasami zostają zastąpione innymi, bardziej użytecznymi, a w tym wszystkim ograniczają nas pewne założone ramy czasowe." - poinformowało studio Treyarch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Call of Duty: Black Ops III przenosi nas do roku 2065, kiedy to ludzie, chcąc być jeszcze bardziej perfekcyjni, zaczęli majstrować przy umysłach żołnierzy, by  stworzyć z nich idealne maszyny do zabijania. Oczywiście taka zabawa nie może skończyć się pomyślnie, więc roboty zaczynają przejmować kontrolę nad swoimi użytkownikami. Zadaniem graczy i ich drużyn jest powstrzymanie rozwoju niebezpiecznej technologii.

 

Call of Duty: Black Ops III zadebiutuje 6 listopada na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 169,90 zł dla PC oraz 279,90 zł dla PS4 i XOne.

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?