Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» SwiatGry.pl na Magnificon EXPO 2015!


SwiatGry.pl na Magnificon EXPO 2015!

Napisał Karfein dnia maj 26 2015 Kategoria: brak 0 komentarzy 2,783 czytań
SwiatGry.pl na Magnificon EXPO 2015!

Już w ten weekend rozpocznie się kolejna edycja jednego z najbardziej znanych konwentów mangi, anime i wszystkiego, co japońskie - Magnificon EXPO. Trzynasta edycja po raz pierwszy w historii będzie 3-dniowa. Liczba 3 ma także znaczenie dla nas. Bowiem SwiatGry.pl zaznaczy tam swoją obecność aż 3-godzinną prelekcją na temat japońskich gier, które wszyscy powinni znać, a niestety jest inaczej.

 

Wystąpienie Karfeina i Finki wraz z innymi wystąpieniami rozpocznie spory program najrozmaitszych atrakcji. 29 maja o 18:00 w sali Budapeszt A (panelowo-konkursowa) ruszamy z naszym wkładem w program Magnificon EXPO 2015.

 

 

Tytuł: Japońskie gry, o których wielu z Was nie słyszało, a powinno

Opis: Krótkie przedstawienie gier japońskich, które w wielu kręgach osiągnęły status kultowy, albo dobijały w recenzjach do maksa, a mało kto o nich wie.
Są takie gry rodem z Japonii, o których wie każdy, czy choćby zna tytuły ze słyszenia. Jak to w życiu często bywa w innych dziedzinach, tak i do niektórych (serii) gier wideo trzeba się dokopać. Ale kiedy już się dotrze do celu, nie ma czego żałować. Przytoczenie takich gier jak na przykład Danganronpa, Zero Escape, Hotel Dusk, Yakuza czy Shenmue. A będzie tego o wiele więcej...  

 

 

Oczywiście przy tak długiej prelekcji możecie spodziewać się przerwy w środku. Dla tych, którzy nie zdążą na sam początek przygotujemy ulotki, gdzie będą wspomniane wszystkie prezentowane produkcje. No i nie zabraknie nagród dla aktywnych uczestników prelekcji, którymi będą japońskie gry i gry związane z Japonią.

 

Cały program dostępny jest tutaj.

Po więcej informacji na temat konwentu Magnificon EXPO 2015 zapraszamy na stronę oficjalną.

 

Magnificon EXPO 2015

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?