Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 27 2015 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 1,917 czytań
Premiery tygodnia!

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 27 kwiecień - 3 maja pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

We wtorek (28 kwietnia) swoją premierę będzie miała wieloosobowa czarodziejska gra akcji z humorem i dynamicznym systemem rzucania czarów w czasie rzeczywistym - Magicka: Wizard Wars. Tytuł ukaże się na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 49,90 zł.

 

 

 

Magicka: Wizard Wars

 

 

 

Tego samego dnia (28 kwietnia) ukaże się darmowa, turowa strategia MMO, która przenosi nas do niedalekiej przyszłości - Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown

 

 

 

Także we wtorek (28 kwietnia) do sprzedaży trafi ulepszona edycja trzecioosobowej gry akcji - State of Decay: Year-One Survival Edition. Tytuł ukaże się na PC i Xbox One w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

State of Decay: Year-One Survival Edition

 

 

 

Tego samego dnia (28 kwietnia) swoją premierę będzie miała emocjonująca gra sportowa traktująca o wrestlingu WWE 2K15. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

WWE 2K15

 

 

 

W środę (29 kwietnia) ukaże się dwuwymiarowa gra przygodowa point & click Broken Age. Tytuł wydany zostanie na PS4 i PSV w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

Broken Age

 

 

 

W czwartek (30 kwietnia) do sprzedaży trafi hybryda gry logicznej typu match-3 z prostym RPG - Angry Birds Fight!. Tytuł ukaże się na Androida w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

Angry Birds Fight!

 

 

 

Tego samego dnia (30 kwietnia) swoją premierę będzie miało drugie rozszerzenie DLC do pierwszosobowej strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare - Ascendance. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i PS3 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

Call of Duty: Advanced Warfare - Ascendance

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?