Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Kampania wspieram.to dla Archaica: The Path of ...


Kampania wspieram.to dla Archaica: The Path of Light

Napisał LordTyrranoos dnia grudzień 02 2014 Kategoria: brak 1 komentarzy 1,599 czytań

Na platformie wspieram.to dwóch braci, tworzących studio TwoMammoths rozpoczęło kampanię crowdfundingową, prosząc o wsparcie finansowe swojego debiutanckiego, acz ambitnego jednocześnie projektu. Archaica: The Path of Light nawiązuje do absolutnych klasyków gier komputerowych - Chromatrona i Lasermanii, jednak koncept "luster i laserów" przenosi do realiów wirtualnej współczesności, oferując odpowiednio wyważony poziom trudności oraz oprawę audiowizualną wysokiej jakości.

 

 

Do tej pory twórcy zebrali 25% całej zaplanowanej kwoty, która opiewa na 20 900 złotych, jednak akcja trwa do 23 grudnia. Każdego zainteresowanego wsparciem tego ambitnego projektu zachęcamy więc do dołożenia swojej "cegiełki", wszak polską scenę gier niezależnych zawsze warto wspierać, nawet symboliczną złotówką. Niezdecydowanych informujemy, że jeszcze w grudniu na łamach naszego portalu pojawią się wstępne betatesty tej produkcji, opisywanej przez samych twórców następującymi cechami:

 

  • charakterystyczna dla gatunku rozgrywka wzbogacona o dynamiczne transformacje elementów na planszy (otwieranie bram, aktywacja urządzeń, przemieszczanie bloków skalnych)
  • gracz może dodatkowo poznać historię magicznych kamieni występujących w grze, poprzez rozszyfrowanie odnalezionych obelisków z hieroglifami
  • mapa świata dająca graczowi możliwość wyboru mniej lub bardziej wymagającej rozgrywki
  • ukryte ścieżki i miejsca, które znajdujemy rozwiązując plansze w specyficzny sposób, np. oświetlając dodatkowo obeliski z hieroglifami i odczytując w ten sposób szczegóły fabularne i wskazówki

 

TU zaś odsyłamy do strony kampanii wspieram.to.

 

Archaica: The Path of Light

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:16 grudzień 2014

    Podobał mi się Chromatron, więc na pewno Archaicę obczaję.