Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Evolution ciągle walczy o DriveClub


Evolution ciągle walczy o DriveClub

Napisał The_Game dnia listopad 24 2014 Kategoria: brak 1 komentarzy 772 czytań
Evolution ciągle walczy o DriveClub

DriveClub mimo swojego "młodego wieku" ma już swoją historię. Gra trafiła jednie na konsolę PlayStation 4 i od samego początku boryka się z wieloma błędami. Zapoczątkował to niemal roczny poślizg premiery, potem były problemy z grą w sieci a gracze wyposażeni w PS Plus nie doczekali się po dzień dzisiejszy (obiecanej) darmowej kopii gry.


"Podczas procesu tworzenia, próbujemy zrobić wszystko jak należy i sprawdzić każdą ewentualność. Posiadamy zespół do testowania jakości, który działa zgodnie ze swoim określonym planem. Testują grę w wersji beta i sprawdzają możliwe błędy. Sęk w tym, że gdy gra trafia do większej liczby użytkowników tzn. 50, 100 czy 200 tys. to ciężko przewidzieć co się stanie." - mówił Shawn Layden, przewodniczący Sony Computer Entertainment America.


"Otrzymuję każdy raport o postępach od producentów. Poprawa gry zajmie trochę czasu, ale oni starają się zrobić coś najlepszego, najnowszego i największego co mogłoby się kiedykolwiek zdarzyć w grach wyścigowych. Lubię ambitnych ludzi, którzy próbują coś zrobić. Nie ma ryzyka, nie ma zabawy."

 

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:25 listopad 2014

    Jakież mam szczęście, że DriveClub w edycji PS+ nie był moim priorytetem ostatnimi czasy. Współczucia dla tych, dla których w przeciwieństwie do mnie był.