Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Dziś premiery dwóch japońskich gier


Dziś premiery dwóch japońskich gier

Napisał Finka dnia listopad 21 2014 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 787 czytań
Dziś premiery dwóch japońskich gier

Kto śledzi gry wydawane przez firmy SEGA i Atlus, nie będzie miał większego problemu z rozpoznaniem tych tytułów. Jeśli natomiast ktoś potrzebuje pomocy, poniżej trochę informacji.

 

Co prawda, japońska część świata mogła tymi tytułami cieszyć się od paru miesięcy, ale cierpliwość zostaje nagradzana na zachodzie dobrymi tytułami. A ponadto opiekuje się nimi w Polsce Cenega, więc nie ma się czym martwić.

 

Hatsune Miku: Project DIVA F 2nd - gra muzyczna z najsłynniejszą na świecie, tytułową cyfrową piosenkarką, w której gracz musi naciskać i przytrzymywać przyciski pada w rytm melodii. W tytule znalazło się 40 utworów i cztery poziomy trudności. Tytuł dostępny na platformy PlayStation 3PlayStation Vita. Warto dodać, że po raz pierwszy seria na zachodzie ukazała się nie tylko w dystrybucji cyfrowej, ale również w pudełkach!

 

Persona 4 Arena Ultimax - bijatyka na konsole kontynuująca historię wielokrotnie nagradzanej gry RPG Persona 4. Fani otrzymają możliwość kontrolowania wielu charakterystycznych, jak i zupełnie nowych, pięknie animowanych postaci. Tytuł dostępny na platformy PlayStation 3Xbox 360. Także i w tym przypadku mamy obie dystrybucje do wyboru.

 

Kto zainteresowany fizycznymi kopiami tych gier, niech spieszy na: http://www.ultima.pl/shownfo.php?pgs|1=0&pgl|1=30&gr=298

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?