Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» ŚwiatGry.pl na Tsuru Japan Festival 2!


ŚwiatGry.pl na Tsuru Japan Festival 2!

Napisał Karfein dnia listopad 01 2014 Kategoria: brak 0 komentarzy 3,091 czytań
ŚwiatGry.pl na Tsuru Japan Festival 2!

Już za tydzień w Rybniku odbędzie się druga edycja Tsuru Japan Festival. Atrakcje będą obejmować weekend, zatem 8-9.11.2014. A co najlepsze, my też tam będziemy z własną prelekcją!

 

Jeszcze nie ma co prawda oficjalnej rozpiski atrakcji, ale wstępnie o godzinie 10:00 w niedzielę w sali panelowej przez bite dwie godziny będziemy prezentować atrakcję pod tytułem Japońskie gry, o których wielu z Was nie słyszało, a powinno. Jeśli zmieni się godzina prelekcji, oczywiście damy Wam znać. Poniżej opis skrócony i rozszerzony wystąpienia Karfeina i Finki:

 

Krótkie przedstawienie gier japońskich, które w wielu kręgach osiągnęły status kultowy, albo dobijały w recenzjach do maksa, a mało kto o nich wie.

 

Są takie gry rodem z Japonii, o których wie każdy, czy choćby zna tytuły ze słyszenia. Jak to w życiu często bywa w innych dziedzinach, tak i do niektórych (serii) gier wideo trzeba się dokopać. Ale kiedy już się dotrze do celu, nie ma czego żałować. Przytoczenie takich gier jak na przykład Danganronpa, Zero Escape, Hotel Dusk, Yakuza czy Shenmue. Jeżeli starczy czasu, będzie tego o wiele więcej

 

Więcej informacji na temat samego festiwalu znajdziecie pod tym linkiem.

 

Tsuru Japan Festival 2

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?