Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Informacje dotyczące Season Pass do Assassin's ...


Informacje dotyczące Season Pass do Assassin's Creed: Unity

Napisał cesarz88 dnia wrzesień 24 2014 Kategoria: brak 1 komentarzy 749 czytań
Informacje dotyczące Season Pass do Assassin's Creed: Unity

Twórcy gry ujawniają, co pojawi się w przepustce sezonowej do gry Assassin's Creed: Unity, na najbliższe kilka miesięcy. Przyjdzie nam przenieść się na jakiś czas do Chin, ale również zwiedzimy więcej lokacji we Francji.

 

Rozszerzenie Dead Kings ma miejsce, zaraz po zakończeniu podstawowej wersji gry. Dalej będziemy poruszać się głównym bohaterem, czyli Arno, jednak będziemy musieli wyjechać z Paryża do Saint Denis. Twórcy przestrzegają przed róznymi zagrożeniami głównie przed agresywnymi zwierzętami, dlatego nasz bohater będzie miał do wykorzystania nową broń - Guillotine Gun. Dołączy również do frakcji Raider. Rozszerzenie będzie zawierało również zadania poboczne, w tym trzy w trybie kooperacji, w których będziemy musieli powrócić do stolicy Francji.

 

Drugim dodatkiem będzie Assassin's Creed Chronicles: China. Będzie to produkcja 2,5D, która jak sama nazwa wskazuje przeniesie nas do Chin. Główną bohaterką bedzie Shao Jun, którą przyjdzie nam przemierzac takie lokacje, jak Mur Chiński czy Zakazane Miasto.

 

To wszystko i wiele więcej otrzymamy w Season Pass do Assassin's Creed: Unity, w cenie 29.99 dolarów. Polska premiera przygód Arno będzie miała miejsce 13 listopada na PC, Xbox One oraz PS4

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:25 wrzesień 2014

    Rozwijają pomysł z gry na NDS-a widzę. Ciekawe, co z tego wyjdzie.