Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Krótka prezentacja gry DriveClub


Krótka prezentacja gry DriveClub

Napisał cesarz88 dnia wrzesień 18 2014 Kategoria: brak 0 komentarzy 806 czytań
Krótka prezentacja gry DriveClub

Kilka dni temu informowaliśmy, że posiadacze PlayStation Plus będą mogli bezporblemowo zagrac w grę DriveClub PS Plus Edition, a dzisiaj możemy zobaczyć jak wyglądaja efekty pogodowe w grze.

 

Niestety jakoś wideo nie jest najlepsza, za to zawartość jak najbardziej robi wrazenie. Na prezentacji w Mediolanie twórcy DriveClub, pokazali możliwości swojej gry i ukazali nam jak wygląda pogoda w grze. Oczywiście nie będę się rozwodził nad grafiką, która wygląda fantastycznie, nawet w pewnym momecie można dostrzeć iskry wylatujące spod samochodu, co jest naprawdę fajnym efektem.

 

Jednak prezentacja głównie skupiała się na warunkach pogodowych, które przynajmniej w moim odczuciu w pewnym stopniu potrafiły utrudnić widoczność, szczególnie kiedy zaczął padać śnieg. Dynamiczna zmiana dnia i nocy, to co rzadko zdarza się w grach wyścigowych również będzie miało miejsce w najnowszej produkcji firmy Evolition Studios.

 

Ogólnie gra jest już na ukończneniu, co widać doskonale, a premiera ma mieć miejsce już 9 października wyłącznie na PlayStation 4.

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?