Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Dodatki oraz trailer Forzy Horizon 2


Dodatki oraz trailer Forzy Horizon 2

Napisał The_Game dnia wrzesień 12 2014 Kategoria: brak 0 komentarzy 2,677 czytań
Dodatki oraz trailer Forzy Horizon 2

Wczoraj pisaliśmy o potężnej liście aut jakimi dysponuje Forza Horizon 2, dzisiaj dowiadujemy się, że na tym nie koniec. Jeśli wśród Was są prawdziwi fani FH, to ucieszycie się zapewne z prezentów jakie da Wam Turn10. Spędzenie sporej ilości godzin za kółkiem... a raczej padem w ręku będzie owocowało dodatkowymi pięcioma nowymi samochodami a wśród nich znajdziecie m.in. Lamborghini Huracan LP 610-4, niedostępny jeszcze na rynku.

 

Na jakiej zasadzie działa bonus? Wśród graczy serii gier od Forzy Motorsport 2 do Forzy Motorsport 5, zostanie rozdanych 5 aut. Jakie to będą pojazdy zależy wyłacznie od przebytych w grze godzin. Wiadomo - im więcej przegranego czasu, tym lepszy samochód. A poniżej możecie przyjrzeć się jakie cacka są do zdobycia.

 

  • Tier Level 2 – 2011 BMW 1 Series M Coupe
  • Tier Level 3 – 2013 Viper GTS
  • Tier Level 4 – 2015 Lamborghini Huracán LP 610-4
  • Tier Level 5 – 2014 Local Motors Rally Fighter
  • Tier Level 6 – 2013 McLaren P1

 

Poza tym Microsoft opublikował nowy zwiastun Forzy Horizon 2. Posiadacze konsoli Xbox One w przyszłym tygodniu (16 września) będą cieszyć się demem gry, natomiast pełna wersja oddana zostanie do użytku między wrześniem a październikiem. Trzeba zaznaczyć, że gra trafi wyłacznie na konsole Xbox One oraz Xbox 360.

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?