Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Nowe DLC do Titanfall


Nowe DLC do Titanfall

Napisał cesarz88 dnia maj 13 2014 Kategoria: brak 0 komentarzy 2,722 czytań
Nowe DLC do Titanfall

Titanfall odniosła niemały sukces, od daty swojej premiery, a już niedługo pojawią się nowe DLC oraz aktualizacje usprawniające rozgrywkę. W zeszłym tygodniu zadebiutowała wersja na Xboksa 360, a jeszcze w tym miesiącu pojawi się pierwsze z trzech nowych DLC.

 

Respawn Entertainment, już w tym miesiącu ma wypuścić nowe rozszerzenie o nazwie Expedition , które będzie zawierało 3 nowe mapy dla graczy. Swampland gdzie będziemy poruszać się po kosmicznych ruinach, Runoff, w której zamiast po ścianach będziemy poruszać się po drzewach oraz Wargames, która jest symulatorem treningowym dla Tytanów. DLC zadebiutuje na Xbox One oraz PC w maju, zaś posiadacze Xboksa 360 dostaną dodatek w czerwcu. Cena będzie wynosiłą 9,99 dolarów, zakup Season Pass będzie kosztowała 24,99 dolarów, a w skład niego wchodzą wszystkie 3 DLC.

 

Twórcy liczą się również z opinią graczy dlatego w najbliższym czasie zostanie wypuszczona nowa akutalizacja zawierająca usprawnienia rozgrywki oraz zostaną dodane nowe funkje. Najważniesze z nich to: 2 dedykowane zestawy ekwipunku w każdym trybie gry, niestandardowe ustawienia gry prywatnej, czy poprawki dotyczące podsumowania ostatniej gry. Wszystkie zmiany oraz ich szczegóły można znaleźć tutaj.

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?