Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Firma Microsoft organizuje turniej World of Tanks!


Firma Microsoft organizuje turniej World of Tanks!

Napisał cesarz88 dnia marzec 26 2014 Kategoria: brak 1 komentarzy 3,399 czytań
Firma Microsoft organizuje turniej World of Tanks!Microsoft Studios, która wydała grę World of Tanks: Xbox 360 Edition stworzoną przez Wargaming, organizują wspólnie z Electronic Sports League turniej promotorem e-sportów turniej World of Tanks.

Jak sama nazwa wskazuje, turniej jest dedykowany dla posiadaczy konsnoli Xbox 360. Rozgrywka będzie polegała na pojedynku 3vs3, w drabince Double Elimination, a wszystkie mecze odbędą się w systemie Best of Three.

Gra została wyposażona w intuicyjny system sterowania, przystosowany do konsoli, interfejs gry został przystosowany do gry na dużym ekranie. Została również zastosowana synchronizacja z Xbox Live w postaci grup, znajomych oraz osiągnięć. Gra została udostępniona dla posiadaczy konta Xbox Gold, dla pozostałych została załączona 7-dniowa wersja próbna.

Główną nagrodą jest 10 000 złotych, a rozgrywki rozpoczynają się 8 kwietnia. Wielki finał przewidziany jest na 20 kwietnia w Warszawie. Zapisy, regulamin oraz informacje o grze dostępne są w poniższych linkach.

Zapisy oraz regulamin
Więcej o World of Tanks: Xbox 360 Edition

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika martin
    #1 | martin mówi:26 marzec 2014

    szkoda że nie na PC, bo chętnie bym wziął udział Smile