Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Assassin's Creed powraca do korzeni?


Assassin's Creed powraca do korzeni?

Napisał cesarz88 dnia październik 11 2013 Kategoria: brak 0 komentarzy 595 czytań
Assassin's Creed powraca do korzeni?Assassin's Creed IV: Black Flag nie zadebiutowało jeszcze na rynku, a już pojawiają się wzmianki gdzie pokierujemy w następnej części asasynem. Wymieniane są takie państwa jak Francja, Japonia czy Egipt.

I to właśnie w kraju nad Nilem widziałby kolejną część Assassin's Creed, Ashraf Ismail. Nie potwierdza on jednak tego, jednak bardzo chciałby aby właśnie tam rozgrywana była kolejna część. A oto co powiedział w wywiadzie dla Examiner:

Nie chcę powiedzieć, że na pewno się tam wybierzemy. Ale myślę, że byłoby świetnie, gdyby Assassin's Creed rozgrywał się w Egipcie. Starożytny Egipt byłby naprawdę dobrym miejscem. Dzięki Animusowi to przecież możliwe, bo możemy się przenieść w każdy historyczny okres.

Wielu graczy zdziwiło się, gdy dowiedzieli się, że czwarta część nie będzie kontynuacją trzeciej. Jednak nikt nie mówił, że kolejne części będą kontynuacją poprzedniej. Słowa Ismail'a na pewno dają jakąś poszlakę, gdzie będziemy poruszać się w następnej części.

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?