Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Prezentacja Warface na PGA


Prezentacja Warface na PGA

Napisał Nefryt dnia październik 09 2013 Kategoria: brak 0 komentarzy 836 czytań
Prezentacja Warface na PGAWiodący producent gier wideo Crytek weźmie udział w tegorocznych targach Poznań Game Arena i zaprezentuje na nich długo oczekiwaną, darmową strzelaninę Warface. Równocześnie studio ujawniło, że pracuje nad polską lokalizacją wojennego FPS-a.

Odwiedzający stoisko Warface na targach PGA będą jednymi z pierwszych, którzy zobaczą i zagrają w najnowszą wersję gry, zawierającą m.in. nowe tryby, lokację „Daleki Wschód” oraz jeszcze atrakcyjniejsze nagrody dla graczy. Aktualizacje te pojawiły się w grze podczas fazy podglądowej, która zakończyła się w poniedziałek.

Dirk Metzger, dyrektor generalny ds. wydawniczych w Crytek, powiedział:
Polscy gracze od zawsze entuzjastycznie przyjmowali produkcje Crytek. Chcemy zaspokoić potrzeby tego kluczowego dla nas rynku prezentując w tym roku Warface na PGA w Poznaniu. Dzięki planowanej lokalizacji chcemy ponadto zapewnić polskim fanom maksymalną frajdę z grania w nasz przełomowy debiut na rynku gier free-to-play.

Warface.Warface stawia na dynamiczną rozgrywkę zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji. Gracze stają do walki przeciw oddziałom wrogiej organizacji Blackwood, a codzienne aktualizacje zapewniają wciaż nowe wyzwania i przypływ adrenaliny. Warface będzie dostępny za darmo poprzez serwis społecznościowy Cryteka GFACE.

Targi Poznań Game Arena odbędą się w dniach 18-20 października. Na odwiedzających czekają przede wszystkim nowe tytuły, ale także turnieje, wykłady profesjonalistów z branży gamingowej oraz wiele innych atrakcji. Swoich sił w Warface będzie można wypróbować na stoisku nr 6 w pawilonie 8.

Gracze zainteresowani Warface mogą rejestrować się na stronie www.warface.com.

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?