Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiera Dishonored w wersji GOTY już w piątek


Premiera Dishonored w wersji GOTY już w piątek

Napisał Nefryt dnia październik 09 2013 Kategoria: brak 0 komentarzy 2,689 czytań
Premiera Dishonored w wersji GOTY już w piątekZeniMax® Europe Limited oraz Cenega z przyjemnością informują, że już w piątek, 11 października w polskich sklepach dostępna będzie gra Dishonored®: Game of the Year Edition w wersji na konsole Xbox 360™ oraz PlayStation®3. Ta kompletna kolekcja zawierać będzie pełną wersją gry, a także całą oficjalną zawartość dodatkową, w tym Dunwall City Trials™, The Knife of Dunwall™, The Brigmore Witches™ oraz Void Walker’s Arsenal™.

Dishonored: Game of the Year Edition to pełna kompilacja docenionej przez krytyków gry akcji FPP, która zdobyła ponad 100 tytułów gry roku, między innymi od takich mediów jak Game Infomer, PC Gamer, Yahoo!, GameSpot.com, MSNBC.com czy CNN. Prócz tego, Dishonored zdobyło tytuł 'Najlepszej gry akcji/przygody roku 2012' w trakcie gali SPIKE TV Video Game Awards oraz zostało uznane 'najlepszą grą roku 2012' przez Brytyjską Akademię Sztuki Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA).Wyprodukowana przez Arkane Studios, Dishonored to gra, w której wcielasz się w postać Corvo - zabójcy o zdolnościach nadprzyrodzonych, kierowanego żądzą zemsty. Dzięki elastycznemu systemowi walki w Dishonored, możesz kreatywnie eliminować cele, łącząc zdolności nadprzyrodzone, broń i niepowtarzalne gadżety, będące do Twojej dyspozycji. Ścigaj wrogów pod osłoną mroku albo dokonaj bezwzględnego ataku frontalnego z otwartą przyłbicą. Wynik każdej misji zależy od podejmowanych przez Ciebie decyzji.

Gra Dishonored®: Game of the Year Edition zostanie wydana w polskiej (napisy) oraz oryginalnej wersji językowej do wyboru na konsolach i PC. O dacie premiery wersji na komputery PC poinformujemy wkrótce.

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?