Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Warframe jesienią trafi na PlayStation 4


Warframe jesienią trafi na PlayStation 4

Napisał Nefryt dnia czerwiec 06 2013 Kategoria: brak 1 komentarzy 821 czytań
Warframe jesienią trafi na PlayStation 4Firma Digital Extremes ogłosiła dzisiaj, że Warframe, prężnie rozwijająca się gra free-to-play, zostanie jednym z tytułów startowych PlayStation 4 już jesienią tego roku. Grywalne demo tej dynamicznej gry akcji TPP będzie już dostępne na tegorocznych targach E3, które odbędą się w dniach 11 – 13 czerwca.

Warframe.„Prace nad Warframe, która jesienią zostanie jednym ze startowych tytułów na PlayStation 4 są dla nas czymś totalnie ekscytującym”, powiedział Steve Sinclair, creative director w Digital Extremes. "Nadejście nowej generacji konsol to świetna wiadomość dla wszystkich graczy”.

Jako gra skupiona na kooperacji i interakcji z innymi graczami, Warframe będzie w pełni korzystała z funkcji społecznościowych dostępnych w systemie PS4. Część rozwiązań będzie wspierana przez nowy kontroler DUAL SHOCK 4, który posiada zintegrowane audio, touch-pada i przyciski wspierające streaming. Dodatkowo dzięki aplikacji Warframe Nexus, która będzie dostępna na Androida i system iOS, pojawi się funkcjonalność drugiego ekranu. Pozwoli ona wykonywać zadania w grze oraz zapewni całodobowy dostęp do informacji z rozgrywki spoza PlayStation 4. Mogą to być komunikaty o krytycznych misjach, wykonywanych przedmiotach, planowanych grach z przyjaciółmi i mnóstwo innych informacji. Te i wiele innych nowości zostanie zaprezentowanych podczas tegorocznych targów E3.

Wraz z ogłoszeniem prac nad Warframe na PS4, studio Digital Extremes opublikowało 5-minutowy zwiastun „The Call”, który można znaleźć na oficjalnym kanale WarFrame na YouTube.W Warframe gracze wcielają się w rolę świeżo wybudzonych wojowników Tenno, którzy zostają rzuceni w wir wydarzeń uniwersum objętego wojną. Do swojej dyspozycji posiadają egzoszkieletową technologię, która może być używana tylko przez nich. Pancerze gwarantują niewyobrażalną siłę oraz umiejętności ofensywne i defensywne, których opanowanie jest kluczowe dla powodzenia misji. Gracze mogą grać solo lub łączyć się w 4 osobowe grupy, biorące udział w kooperacyjnych rajdach, których celem jest odnalezienie starożytnych artefaktów, wykorzystywanych do personalizacji i ulepszenia ekwipunku.

Więcej informacji możecie znaleźć na http://warframe.com

Komentarze (1)

  • Brak avatara
    #1 | Goodplayer mówi:06 czerwiec 2013

    Spodziewałem sie czegoś lepszego jak na gre na ps4 Wink