Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Powrót do prehistorii...


Powrót do prehistorii...

Napisał kamil711 dnia maj 06 2013 Kategoria: brak 2 komentarzy 706 czytań
Powrót do prehistorii...Miałem dziś napisać o gameplayu z fazy alpha gry Star Wars: Battlefront 3 (który znajdziecie tutaj), jednakże moją uwagę przyciągnął zupełnie inny filmik. Nie jest on tak sztampowy, bo opowiada o... polowaniu na dinozaury! Nie jest to żaden żart.

Troje niezależnych twórców (Alex, Nick i Lee Fisk) postanowiło stworzyć produkcję, której akcja nie jest umiejscowiona podczas II wojny światowej ani innych znanych konfliktów. Tak naprawdę to nawet nie podczas żadnej wojny. Wcielamy się w członka plemienia, który aby zapewnić rodzinie (i plemieniu oczywiście) pożywienie, skóry, dostatek itp. musi wyruszać na polowania. Nie są to żadne nudne polowania, lecz ekscytujące walki z dinozaurami - poczynając od małych Heterodontozaurów, a kończąc na olbrzymich Amficeliasach.

Jako że nic nie trwa wiecznie, to gdy już wybijemy wszystkie wielkie gady będziemy musieli napadać na inne plemienia i ograbiać je z ich zdobyczy. Zapomniałem dodać, że The Stomping Land jest grą multiplayer, więc będziemy mogli polować razem z naszymi przyjaciółmi, co jest jeszcze bardziej ekscytujące. Naszym podstawowym uzbrojeniem będzie łuk. Różnorakie rodzaje grotów strzał oraz pułapki w postaci np. wbitych pali, pomogą nam upolować nasz cel.

Tytuł zostanie wydany na razie jedynie na PeCety za pomocą platformy Steam.

Komentarze (2)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:07 maj 2013

    Taki bardziej interaktywny Carnivores. Jestem za!

  • Avatar użytkownika panxryba
    #2 | panxryba mówi:06 maj 2013

    Powiem tylko: WOW.