Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Grafiki koncepcyjne z nowego Hitmana


Grafiki koncepcyjne z nowego Hitmana

Napisał CryStorm dnia listopad 27 2012 Kategoria: brak 1 komentarzy 1,179 czytań
Grafiki koncepcyjne z nowego HitmanaO tym że powstaje nowa część Hitman'a, wiedzą już pewnie wszyscy, a na pewno ci którzy są zainteresowani serią z Agentem 47. Z ostatnich doniesień możemy się dowiedzieć, że nowa część przygód naszego Agenta powstanie nie w IO Interactive (jak było to na początku planowane), a w montrealskim studiu Square Enix (znanym z gier serii Tomb Raider, Deus Ex, Thief, Legacy of Kain oraz Championship Manager). Jednak, jest to dość wczesna faza projektowania i więcej informacji powinno pojawić się po jakimś czasie. Twórcy nie są jeszcze w 100% pewni jak będzie wyglądać następna odsłona serii, poza tym wielu graczy nadal zajmuje się wydany jeszcze nie tak dawno temu Hitman'em Rozgrzeszenie.

Przebranie policjanta wydaje się być nadal dobrym rozwiązaniem


Twórcy najnowszej odsłony uchylili jednak rąbka tajemnicy i udostępnili nam trzy grafiki koncepcyjne z ich najnowszej produkcji. Zespół zaprezentował jak na razie trzy pierwsze grafiki koncepcyjne nowego Hitman'a (dwa pierwsze obrazki zostały narysowane w czasie trwania imprezy przez grafików Rasmusa Poulsena i Leonida Enina).

Czy będziemy mieli okazję pograć, całkiem nowym bohaterem?


Tym co zwraca naszą największą uwagę jest fakt, że na drugim obrazku znajduje się postać z widoczny owłosieniem na głowie, a jak wiemy na pewno nie jest to Agent 47. Czy szykuje się nam nowy główny bohater? (Taki restart w serii Hitman’a?). Jest to dość możliwe, tym bardziej że Twórcy wyjawili nam także podczas ostatniej konferencji, że seria Hitman podąży drogą Call of Duty, nie tylko pod względem sposobu produkcji, a także rozwiniętą historią osób nie koniecznie związanych z treścią głównej fabuły (znanej z uniwersum Hitman’a).

Zagadki Nowego Yorku? ;)


Całość wygląda dość ciekawie, jednak mam nadzieję że nie popełnią takiego błędu jakiego dopuścił się Activision i każda kolejna odsłona Hitman’a będzie się od siebie różnić w dość znacznym stopniu oraz wprowadzi sporo innowacji.

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika panxryba
    #1 | panxryba mówi:27 listopad 2012

    Nie strzelam, ale wiem, że to i tak będzie dobra gra.