Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Crysis 3 potwierdzony!


Crysis 3 potwierdzony!

Napisał Nefryt dnia kwiecień 16 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy 863 czytań

Niedawno pisałem o spekulacjach na temat wydania kolejnej części Crysisa, i nagle wielkie buuum... Crysis 3 został oficjalnie zapowiedziany!
Studio Crytek oraz Electronic Arts, zapowiedziały wydanie gry na platformy PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3, na wiosnę 2013 roku. Oczywiście, już teraz można zamawiać grę w pre-orderze, które będzie nasączone bonusami.
W samej grze wrócimy do postaci znanej z pierwszej części serii, i powitamy jeszcze raz Nowy Jork. Gra ma być bardzo zróżnicowana, gdyż w sercu NY ma się mieścić nanodrome, który będzie głównym miejscem akcji. W owej budowli mają być umiejscowione różnorodne środowiska począwszy od gęstych lasów a skończywszy na wzburzonych rzekach.
Bohater będzie uzbrojony w ulepszony kombinezon oraz pewną nowość – łuk. Wygląda na to, że będzie to jedna z nieodzownych części ekwipunku, potrzebnych do walki ze złem tego świata.
Fabuła niewiele się zmienia. Nadal walczymy z obcymi oraz korporacją, aby udaremnić jej plany przejęcia kontroli nad światem... brzmi jak kiepski film science fiction, lecz coś musi w tym być, skoro seria zdobyła uznanie graczy na całym świecie. Osobiście nie jestem fanem Crysisa, dlatego dyskusję nad nowym dziełem Cryteka, pozostawiam osobom w temacie.

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?