Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Dopieszczanie Uncharted 3


Dopieszczanie Uncharted 3

Napisał Nefryt dnia kwiecień 10 2012 Kategoria: brak 0 komentarzy 781 czytań

Studio Naughty Dog planuje udostępnić nowy pakiet map do gry Uncharted 3, już w tym tygodniu. Pakiet będzie zawierać 4 mapy, z czego każda będzie rozbudowana o inne dynamiczne eventy. Dla przykładu, Graveyard wbrew nazwie będzie mapą, gdzie walczyć będziemy na statkach oraz w porcie, a London Street to wąska uliczka przy jednym z barów.
Na czym polegają dokładnie te eventy? Jak wyjaśniono, mają to być zdarzenia na poszczególnych mapach, jakie będą całkowicie niezależne od poczynań gracza. Na mapie Graveyard mają to być łodzie patrolowe, które ostrzałem mogę utrudnić zabawę. Skrzynie zrzucane z samolotów mają się pojawić na mapie Oasis, która jest polem bitwy. Ładunki te gracz może przechwycić i skorzystać z ich zawartości, czyli potężnej broni, lecz wrogowie także mają taką możliwość.
No i oczywiście rzecz najważniejsza, czyli cena. Jeśli jesteście członkami Fortune Hunter Club to możecie się cieszyć, gdyż dostaniecie pakiet za darmo. Reszta będzie musiała zapłacić 9,99€ za ową przyjemność.
Zabawa zapowiada się bardzo ciekawie i pewnie dlatego zostaliśmy „nakarmieni” jedynie szczątkowymi informacjami, które miały na celu zwiększyć apetyt.

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?