Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Będzie Rock Band na Wii


Będzie Rock Band na Wii

Napisał Siwy dnia marzec 25 2008 Kategoria: brak 0 komentarzy 3,482 czytań
Ciężko wyjaśnić fenomen gry Rock Band>. Może bierze się on stąd, że zbliża nas do świata wielkiej muzyki, narkotyków i setek kobiet czekających pod sceną. Dodatkowo jako jedna z nielicznych gier pozwala na tak świetną zabawę w gronie znajomych.

Harmonix oficjalnie poinformował, że gra trafi również do posiadaczy Wii, jednak dopiero 22 czerwca. Fani Nintendo dostaną specjalną edycję zawierająca perkusję, mikrofon oraz bezprzewodową gitarę. Ten niemały zestaw wyceniono na 169.99 dolarów.

Wraz z premierą gry na rynku mają pojawić się osobne instrumenty - dzięki temu będzie można zbudować własną kapelę. Wersja na Wii będzie zawierała 63 piosenki w tym 5 unikatowych których nie było w innych edycjach.

Niestety mamy też dwie smutne informacje - po pierwsze na razie wszystko wskazuje na to, że posiadacze Wii nie dostaną opcji ściągania dodatkowych piosenek, po drugie nic nie wiadomo na temat europejskiej premiery owego zestawu. Zapewne jeśli nawet się pojawi, to w Polsce jego cena będzie zbyt wygórowana.

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?